Munkavédelmi szakmérnök

Location: Hungary (Magyarország)

Facility: Wescast Hungary Autoipari Zrt

A Wescast-ról

A Wescast a legnagyobb, az egész világon jelen lévő vállalat, mely öntött kipufogócsonkokat és turbófeltöltő házakat gyárt személyautókba és kisteherautókba.

Tier 1-es autóipari beszállítóként a Wescast motorok széles skálájához biztosít kipufogócsonkokat. A magas hőmérsékleten működő kipufogó rendszerekben használt komplex darabok öntésében szerzett széleskörű tapasztalatunk lehetővé teszi, hogy a legkorszerűbb kipufogó megoldásokat ajánljuk. Erre a tapasztalatra alapozva kínáljuk más autóipari alkatrészek erős portfolióját is, beleértve a turbó feltöltő házakat, az integrált turbó kipufogócsonkokat és más speciális hajtáslánc alkatrészeket. Mivel a világpiacon vezetők vagyunk a metallurgiai fejlesztések, tudás és tapasztalat terén, vevőink számára a leginnovatívabb kipufogó alkatrész terveket tudjuk ajánlani. Azt, hogy a világon mindenhol kiválóan működjünk azzal érjük el, hogy tapasztalt és motivált munkatársakat veszünk fel, támogatjuk a csapatmunkát és fenntartjuk a hosszú ideje meglévő elkötelezettségünket a munkatársaink bevonása mellett, ami az innováció, a termelékenység és a folyamatos fejlesztés motorja.

A Wescast Észak-Amerikában, Ázsiában és Európában rendelkezik gyárakkal, kereskedelmi képviseletekkel és tervező központokkal.

Műszaki Fejlesztési Központunk arra összpontosít, hogy az anyagok, a termékek és az eljárások terén áttörésnek számító újdonságokat dolgozzon ki.

munkakörben felvételt hirdet

Főbb feladatok, munkák:

  • Általános és folyamatos munka – és balesetvédelmi kontroll a gyár egész területén
  • Környezet- munka-és egészségvédelmi rendszer dokumentációjának kezelése
  • Kapcsolatot tart a magyar hatóságokkal, valamint a vállalatcsoport EHS vezetőjével.
  • Új felvételes dolgozók munka-, tűz- és környezetvédelmi oktatása
  • Balesetek kivizsgálása
  • Riportok, jelentések készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú munkavédelmi (szakmérnök vagy szakember) végzettség
  • 1- 3 év releváns tapasztalat
  • angol nyelven legalább társalgási szint

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • autóipari gyártásban szerzett jártasság
  • tűzvédelmi előadó és emelőgép ügyintéző képesítés
  • ADR tanácsadó képesítés
  • releváns környezetvédelmi képesítés

Amit kínálunk:

  • Cafeteria rendszer
  • Útiköltség térítés
  • Szakmai fejlődési lehetőség